225/45R17 94V OB944 XL

TOYO
-10%

225/45R17 94V OB944 XL

225/45R17 94V OB944 XL

5,832.00 ден

На лагер

5,832.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020841 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: