225/45R17 94V SNOW XL RI

RIKEN

225/45R17 94V SNOW XL RI

225/45R17 94V SNOW XL RI

4,050.00 ден

На лагер

4,050.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015300 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: