225/50R18 95H r-f WSZer3 (*)

PIRELLI
-10%

225/50R18 95H r-f WSZer3 (*)

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

11.961 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018617 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WSZer3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.