225/50R18 99H WINGUARD Sport 2 XL

NEXEN
-10%

225/50R18 99H WINGUARD Sport 2 XL

225/50R18 99H WINGUARD Sport 2 XL

8,199.00 ден

На лагер

8,199.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502175 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: