225/50ZR18 99Y PILOT SPORT 4 XL

MICHELIN
-10%

225/50ZR18 99Y PILOT SPORT 4 XL

225/50ZR18 99Y PILOT SPORT 4 XL

13,500.00 ден

На лагер

13,500.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019347 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: