225/60R16 98H TS850 P

CONTINENTAL

225/60R16 98H TS850 P

225/60R16 98H TS850 P

12,730.00 ден

На лагер

12,730.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018162 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

98

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: