225/60R18 104W CROSSCLIMATE 2 XL

MICHELIN
-10%

225/60R18 104W CROSSCLIMATE 2 XL

225/60R18 104W CROSSCLIMATE 2 XL

11,241.00 ден

На лагер

11,241.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501982 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

104

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: