225/65R16C 112/110R MPS400 VariantAW 2

MATADOR
-5%

225/65R16C 112/110R MPS400 VariantAW 2

225/65R16C 112/110R MPS400 VariantAW 2

8,331.50 ден

На лагер

8,331.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500441 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: