225/65R16C 112/110R Vanis AS

BARUM

225/65R16C 112/110R Vanis AS

225/65R16C 112/110R Vanis AS

9,470.00 ден

На лагер

9,470.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023935 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

VANIS AS

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: