225/65R17 106V ALL SEASON SUV XL RI

RIKEN

225/65R17 106V ALL SEASON SUV XL RI

225/65R17 106V ALL SEASON SUV XL RI

7,070.00 ден

На лагер

7,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021838 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

106

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: