225/65R17 106V QUARTARIS 5 XL FR

BARUM

225/65R17 106V QUARTARIS 5 XL FR

225/65R17 106V QUARTARIS 5 XL FR

8,350.00 ден

На лагер

8,350.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500177 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: