225/70R15C 112/110R MPS400 VariantAW 2

MATADOR

225/70R15C 112/110R MPS400 VariantAW 2

225/70R15C 112/110R MPS400 VariantAW 2

7,650.00 ден

На лагер

7,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500444-22 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: