225/70R15C 112/110R WINTER 201 LT TA

TAURUS

225/70R15C 112/110R WINTER 201 LT TA

225/70R15C 112/110R WINTER 201 LT TA

6,350.00 ден

На лагер

6,350.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015282 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter LT 201

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: