225/70R15C 112/110R WINGUARD WT1

NEXEN
-10%

225/70R15C 112/110R WINGUARD WT1

225/70R15C 112/110R WINGUARD WT1

5,715.00 ден

На лагер

5,715.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502720 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD WT1

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: