225/70R15C 112/110R CARGO WINTER RI

RIKEN

225/70R15C 112/110R CARGO WINTER RI

225/70R15C 112/110R CARGO WINTER RI

6,410.00 ден

На лагер

6,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010176 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo Winter

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: