225/70R15C 112/110R VanContact Winter

CONTINENTAL

225/70R15C 112/110R VanContact Winter

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

9.100 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023649 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

VanContact Winter

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Runflat

0

RR

D

WR

B

Noise

73

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.