225/70R15C 112/110S CARGOSPEEDEVO RI

RIKEN
-10%

225/70R15C 112/110S CARGOSPEEDEVO RI

225/70R15C 112/110S CARGOSPEEDEVO RI

4,986.00 ден

На лагер

4,986.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503984 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

CARGOSPEED

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: