225/70R16 103H 701 SUV TA

TAURUS

225/70R16 103H 701 SUV TA

225/70R16 103H 701 SUV TA

6,270.00 ден

На лагер

6,270.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014483 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

103

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: