225/70R16 103H Bravuris 4×4

BARUM

225/70R16 103H Bravuris 4×4

225/70R16 103H Bravuris 4×4

8,600.00 ден

На лагер

8,600.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501590 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 4×4

Тежински индекс

103

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: