235/35R19 91V WPZero XL

PIRELLI

235/35R19 91V WPZero XL

235/35R19 91V WPZero XL

17,630.00 ден

На лагер

17,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018620 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WPZERO

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: