235/45R20 100V SC5 SUV XL FR

CONTINENTAL

235/45R20 100V SC5 SUV XL FR

235/45R20 100V SC5 SUV XL FR

16,670.00 ден

На лагер

16,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014867 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: