235/50R17 96W PRIMACY 3 GRNX

MICHELIN

235/50R17 96W PRIMACY 3 GRNX

235/50R17 96W PRIMACY 3 GRNX

13,240.00 ден

Out of stock

13,240.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009592 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: