235/55R18 100V MP47 Hectorra 3 SUV FR

MATADOR
-15%

235/55R18 100V MP47 Hectorra 3 SUV FR

235/55R18 100V MP47 Hectorra 3 SUV FR

7,174.00 ден

На лагер

7,174.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500455 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: