235/55R18 104H SUV SNOW XL RI

RIKEN

235/55R18 104H SUV SNOW XL RI

235/55R18 104H SUV SNOW XL RI

8,320.00 ден

На лагер

8,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021524 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: