235/55R19 101T WinterContact TS870 P FR

CONTINENTAL
-10%

235/55R19 101T WinterContact TS870 P FR

235/55R19 101T WinterContact TS870 P FR

13,446.00 ден

На лагер

13,446.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505237 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS870

Тежински индекс

101

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: