235/55R19 105V Hectorra 5 XL FR

MATADOR

235/55R19 105V Hectorra 5 XL FR

235/55R19 105V Hectorra 5 XL FR

8,790.00 ден

На лагер

8,790.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503879 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: