235/55R19 105V SUV WINTER XL TA

TAURUS
-10%

235/55R19 105V SUV WINTER XL TA

235/55R19 105V SUV WINTER XL TA

7,893.00 ден

На лагер

7,893.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015330 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: