235/60R18 107H SUV WINTER XL TA

TAURUS
-10%

235/60R18 107H SUV WINTER XL TA

235/60R18 107H SUV WINTER XL TA

7,488.00 ден

На лагер

7,488.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015329 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

107

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: