235/65R17 108H WinterContact TS870 P XL

CONTINENTAL

235/65R17 108H WinterContact TS870 P XL

235/65R17 108H WinterContact TS870 P XL

13,130.00 ден

На лагер

13,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023273 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

RR

C

Профил

65

WR

B

Дијаметар

R17

Noise

71B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

108

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: