235/65R17 108V MP85 Hectorra 4×4 XL FR

MATADOR

235/65R17 108V MP85 Hectorra 4×4 XL FR

235/65R17 108V MP85 Hectorra 4×4 XL FR

7,650.00 ден

На лагер

7,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501597 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP85 Hectorra 4×4

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: