235/70R16 106T WINGUARD Sport 2 SUV

NEXEN
-5%

235/70R16 106T WINGUARD Sport 2 SUV

235/70R16 106T WINGUARD Sport 2 SUV

7,657.00 ден

На лагер

7,657.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502151 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2 SUV

Тежински индекс

106

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: