245/35R20 95Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

245/35R20 95Y PILOT SPORT 5 XL

245/35R20 95Y PILOT SPORT 5 XL

16,560.00 ден

Out of stock

16,560.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500537 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: