245/45R17 99V S954 XL

TOYO

245/45R17 99V S954 XL

245/45R17 99V S954 XL

9,610.00 ден

На лагер

9,610.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021193 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: