245/45R18 100Y PILOT SPORT 4 ZP * XL

MICHELIN
-10%

245/45R18 100Y PILOT SPORT 4 ZP * XL

245/45R18 100Y PILOT SPORT 4 ZP * XL

12,618.00 ден

На лагер

12,618.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500541 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: