255/40R17 98Y PWRGY XL

PIRELLI
-10%

255/40R17 98Y PWRGY XL

255/40R17 98Y PWRGY XL

9,171.00 ден

На лагер

9,171.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500905 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

POWERGY

Додадовте производ во Вашата кошничка: