255/40R20 101Y ContiSportContact 5 AO XL

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

255/40R20 101Y ContiSportContact 5 AO XL

255/40R20 101Y ContiSportContact 5 AO XL

13,264.00 ден

На лагер

13,264.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018059-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Outlet

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: