255/45R20 105Y LATITUDE SPORT 3 XL MO

MICHELIN

255/45R20 105Y LATITUDE SPORT 3 XL MO

255/45R20 105Y LATITUDE SPORT 3 XL MO

24,540.00 ден

На лагер

24,540.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022538 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: