255/60R20 113V WinterContact TS850 P SUV

CONTINENTAL
-10%

255/60R20 113V WinterContact TS850 P SUV

255/60R20 113V WinterContact TS850 P SUV

16,425.00 ден

На лагер

16,425.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023650 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

113

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: