255/65R17 110H FR TS850 P SUV

CONTINENTAL
-10%

255/65R17 110H FR TS850 P SUV

255/65R17 110H FR TS850 P SUV

13,806.00 ден

Out of stock

13,806.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA013828 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

RR

D

Профил

65

WR

B

Дијаметар

R17

Noise

73B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

110

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: