255/65R17 114H S954S XL

TOYO

255/65R17 114H S954S XL

255/65R17 114H S954S XL

9,980.00 ден

На лагер

9,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020804 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

114

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: