265/35R20 99W TS860S XL

CONTINENTAL
-10%

265/35R20 99W TS860S XL

265/35R20 99W TS860S XL

19,161.00 ден

На лагер

19,161.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016276 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: