265/40R20 104Y P-ZERO AO ncs XL

PIRELLI
-10%

265/40R20 104Y P-ZERO AO ncs XL

265/40R20 104Y P-ZERO AO ncs XL

19,260.00 ден

На лагер

19,260.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501241 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-ZERO AO ncs

Тежински индекс

104

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: