265/45R20 108V XL LATITUDE ALPIN LA2

MICHELIN

265/45R20 108V XL LATITUDE ALPIN LA2

265/45R20 108V XL LATITUDE ALPIN LA2

17,940.00 ден

На лагер

17,940.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005694 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Alpin LA2

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: