265/50R20 111W PILOT SPORT 4 SUV XL GOE

OUTLET 2020
MICHELIN
-25%

265/50R20 111W PILOT SPORT 4 SUV XL GOE

265/50R20 111W PILOT SPORT 4 SUV XL GOE

19,402.50 ден

На лагер

19,402.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022036-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

111

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: