265/55R19 109H FR CrossContact RX

CONTINENTAL
-10%

265/55R19 109H FR CrossContact RX

265/55R19 109H FR CrossContact RX

18,000.00 ден

На лагер

18,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501651 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

CrossContact RX

Тежински индекс

109

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: