275/30R19 96Y SportContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

275/30R19 96Y SportContact 7 XL FR

275/30R19 96Y SportContact 7 XL FR

14,976.00 ден

На лагер

14,976.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500300 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

30

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7

Додадовте производ во Вашата кошничка: