275/30R20 97Y PILOT SPORT 3 ZP MOE* XL

MICHELIN

275/30R20 97Y PILOT SPORT 3 ZP MOE* XL

275/30R20 97Y PILOT SPORT 3 ZP MOE* XL

28,050.00 ден

Out of stock

28,050.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504468 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 3 ZP

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: