275/40R18 103V PILOT ALPIN 5 XL

MICHELIN
-10%

275/40R18 103V PILOT ALPIN 5 XL

275/40R18 103V PILOT ALPIN 5 XL

19,791.00 ден

Out of stock

19,791.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505332 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: