275/40R18 103Y PS4 * ZP XL

MICHELIN
-10%

275/40R18 103Y PS4 * ZP XL

275/40R18 103Y PS4 * ZP XL

20,601.00 ден

На лагер

20,601.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501224 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PS4 ZP* MI

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: