275/40R22 108V PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN

275/40R22 108V PILOT ALPIN 5 SUV XL

275/40R22 108V PILOT ALPIN 5 SUV XL

28,300.00 ден

На лагер

28,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020730 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA5 SUV

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: